מרצה, יועץ קריירה
ומאמן להגשמה
  

דובי צ'יזיק
כי על קריירה לא מתפשרים!

  1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים
  4. /
  5. הרצאות


הרצאות וסדנאות


בתחום הסדנאות וההרצאות אני מציע מבחר עשיר של הרצאות אקדמיות, אותן אני מעבר במבחר מכללות. 

הרצאות הדגל שלי הן ההרצאות והסדנאות שאני עורך בנושא פיתוח ושימור קריירה, הרצאה זאת, מלווה אותי כבר כעשור, ורק הולכת ומתפתחת עם השנים. 
אני מרצה מאושר ומוסמך, מטעם משרד החינוך, בעל תואר שני במנהל עסקים, עם התמחות בניהול משאבי אנוש.

אני אוהב להופיע בפני קבוצות של עשרות ומאות משתתפים במגוון רחב של תחומים ובינהם:


קורס יזמות עסקית -  בניית אסטרטגיה עסקית שיווק אסטרטגי, ניהול שירות אסטרטגי. ניהול זמן, קבלת החלטות (תורת המשחקים) חכמת ההמונים.

קורס פיתוח מצוינות אישית – אימון אישי / עסקי, הבנת המעצורים שלנו בחיים, פיתוח מוטיבציה (פנימית וחיצונית) עוד.

אימון אישי וקבוצתי – תהליך אימון קבוצתי, בו כל אחד מהמשתתפים בוחר דילמה, איתה רוצה להתמודד ולהגיע לפריצת דרך. האימון מתבסס על המתודולוגיה של אלון גל – תות תקשורת.

קורס חשיבה יצירתית -  העולם משתנה סביבנו במהירות רבה, האמת של האתמול, היא לא המציאות של המחר. אלו שיצליחו מחר, הם אלו שיהיו מסוגלים לחשוב יצירתי ולהמציא את עצמם מחדש.

פיתוח וניהול קריירה  -הבנת שוק העבודה המשתנה, הקריירה המשתנה, בניית מסלול קריירה, בחירת מסלולי לימוד, הכנה לראיונות עבודה, סודות כתיבת קורות חיים ועוד. 

קורס ניהול משאבי אנוש אסטרטגי – מנהל משאבי אנוש שותף אסטרטגי של המנכ"ל , הנעת עובדים, ניהול והקמת צוותי עבודה, בניית הסכמי עבודה אסטרטגיים לארגון, התמודדות עם לחץ ושחיקה בעבודה, ניהול גיוס, ניהול כישרונות, הערכת עובדים, הערכה 360.

קורס ניהול ומנהיגות - צוותי עבודה אפקטיביים, , ניהול מטריציוני, ניהול פרויקטים, פיתוח מנהלים.

קורס ניהול ידע  - למידה אישית וארגונית, שימור הידע בארגון, פיתוח אסטרטגיות לשימור הידע, שימור עובדי ידע, התמודדות עם ריבוי מקורות יידע ועוד.

קורס שירות לקוחות אסטרטגי – אסטרטגיות שירות לקוחות, שימור עובדים, תהליכי עבודה, הסכמי שירות, עבודת צוות השירות, פיתוח ושימור מוטיבציה ועוד.

קורס ניהול פרויקטים – ניתוח המשמעויות של ניהול פרויקטים, מתחילתם ועוד סופם, בחינת מחזור חיי הפרויקט בהיבטים של תקציב, זמן, משאב אנושי, ניהול, ומשאבי אנוש.

קורס קבלת החלטות – מדוע כל כך קשה לנו לקבל החלטות ולהיות שלמים? כיצד מקטינים את מרחב הטעות בקבלת החלטות?

 

יחסי עבודה ודיני עבודה – בעוד שהמגזר הציבורי / ממשלתי משנה את מבנה הסכמי העבודה, יותר ויותר עובדים בחברות במגזר הפרטי מתאגדים וחותמים על הסכמים קיבוציים, תוך פגיעה בכושר התחרות של המעסיקים. על האווירה שמביאה את השינויים, השינויים בשוק העבודה, היתרונות החסרונות.

הרצאה מעולה "אני והזמן שלי"

כמה פעמים אמרתם לעצמכם: " הייתי רוצה לעשות משהו אחר ", " הייתי רוצה לצייר, לשיר, לטייל, לרקוד, לבלות עם הילדים, הנכדים"? 

כמה פעמים, אילוצי החיים מונעים מכם להגיע לדברים שחשובים לכם? 

בני האדם לא עוצרים, כמעט אף פעם על מנת לעשות סדר בין החשוב לנו בחיים לבין הדחוף. 

כתוצאה מכך, אנחנו מוצאים את עצמינו מכבים שריפות, מבצעים דברים דחופים, שחלקם בכלל לא חשובים לנו. 

ההרצאה מאיצה בכם לעשות תפנית בעלילת החיים שלכם, לעשות סדר עדיפויות ומלמדת אתכם להתנהל עם הזמן שלכם כך, שיהיה לכם הרבה יותר זמן פנוי לעשות את מה שאתם אוהבים.

חפשו אותי גם באתר המרצים של ישראל

הצטרפתי לאתר המרצים פרופיל U הישראלי.
מוזמנים לבקר בדף שלי.
למעבר לדף לחץ כאן


טואול - בניית אתרים