מרצה, יועץ קריירה
ומאמן להגשמה
  

דובי צ'יזיק
כי על קריירה לא מתפשרים!

  1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים
  4. /
  5. אימון


מהו תהליך אימון:

אימון אישי הוא תהליך שמטרתו לצמצם את הפער בין המצוי לרצוי. אנשים רבים רוצים להגשים חלום מסוים, רוצים לפתוח עסק, להירשם ללימודים, למצוא בן/ בת זוג אך יש להם שיחה בראש שהם לא. הם לא יכולים, הם לא מסוגלים, כבר מאוחר מדי וכו". שיחה זאת מונעת מאתנו, בני האדם להגשים את חלומותינו ומותירה אותנו בחיים בינוניים והשרדותיים. 
האימון יתחיל בהגדרת נקודת הכאב / הדילמה , עליה המתאמן ירצה לעבוד בתהליך.

במהלך התהליך, המתאמן יקבל ארגז כלים חדש, שבאמצעותו יוכל להתמודד עם כל אתגר  בחייו.

אין דבר שמרגש אותי יותר מלראות מתאמנים פורצים דרך, שלפני מספר חודשים, לא הייתה אפשרית עבורם.

במסגרת תהליכי אימון יצא לי לראות בני משפחה שחוזרים לקשר, לאחר נתק של שנים, פנויים ופנויות שכבר התייאשו מלמצוא את בן הזוג שלהם, פתאום יוצרים קשר זוגי ומשנים את חייהם, בעלי עסקים שהעסק שלהם לא מצליח להם, עושים תפנית ועולים על הגל הנכון, אנשים שכבר שנים מחוץ למעגל העבודה, מוצאים עבודה, אנשים עם פוביה מנהיגה מצליחים להוציא רישיון נהיגה ועוד.

אחת התובנות שאני לקחתי מתהליכי האימון הרבים שעברתי בעצמי ושהעברתי למתאמנים שלי, היא שנקודת המבט שיש לנו על אירוע מסוים או תפיסה מסוימת, אינה בהכרח המציאות היחידה, וניתן לראות ולפרש את הדברים גם אחרת.. הפרשנות של בני האדם עשויה להיות קטלנית למערכת היחסים עם בני המשפחה, זוגיות, חברות, עסקים ועוד. 
כאשר אדם בוחר להתאמן אני עובד איתו על יצירת פתיחות לרעיונות ודעות, בניית תוכנית פעולה מבוססת חזון. זאת עבודת רגלים וראש שמביאה את המתאמן, בסופו של דבר, לפרוץ דרך, ולהיפתח בפני עולם שלם שלא היה זמין לפניו, לפני תחילת האימון.

טואול - בניית אתרים