מרצה, יועץ קריירה
ומאמן להגשמה
  

דובי צ'יזיק
כי על קריירה לא מתפשרים!

          
   052-5564461   
 info@dubi-careercoach.com  I  

מי אני?

שמי דובי צ'יזיק, בן  54, + 3 מחולון. אני יועץ קריירה, מאמן להגשמה ומרצה.

בתחום ייעוץ הקריירה, בחרתי להתמקד בסיוע  ללקוחותיי להשתחרר מפרדיגמות כובלות, לאתר את מסלול הקריירה הנכון להם, המשרה הנכונה שתוכל להוביל אותם להיות להתפתח, להגשים את עצמם ולבנות מסלול הקריירה המתאים להם, בטווח הארוך יותר. 
אני חבר האגודה הישראלית לייעוץ תעסוקתי ולפיתוח קריירה ICCDA.
מניסיוני, רב השנים, בני האדם מקשרים אושר והגשמה לקריירה.  מסתבר שזה לא תמיד  נכון עבור כולם. תפקידי לסייע למאומן להוציא מתוכו את המקורות שיחברו אותו לאושר הפנימי שלו ולתחושת ההגשמה, בין אם זה באמצעות בניית מסלול קריירה המוביל להגשמה ובין אם דרך בניית מסלול קריירה המפנה זמן להגשמה המתרחשת במקום אחר ולא דרך הקריירה (בדרך אחרת).

אני בעל ראייה מערכתית על עולמו של מחפש העבודה, הן כיועץ (ומאמן) קריירה ומאמן להגשמה והן כמנכ"ל לשעבר. 


אני ממוקד בחשיבה ארוכת טווח על מסלול הקריירה של הלקוח ובקבלת החלטות בטווח הקצר על המשרה והתפקיד שיובילו אותו אל המסלול שבו הוא שואף ללכת.
 מתוך מאות פגישות עם מועמדים ואנשים שבאו לייעוץ ואימון במהלך השנים, למדתי לאבחן את הדילמות של מחפש העבודה ולספק שירות מותאם אישית למאומן ולדילמה הספציפית שלו.  


אני מאמן מוסמך, בוגר תות תקשורת ותוצאות של אלון גל עוסק באימון אישי / עסקי של לקוחות שמעוניינים לשפר את איכות החיים שלהם, לקדם חלום תקוע, עסק שלא עובד, זוגיות וכ"ו. 

כמרצה, אני אוהב להעביר הרצאות שמשפיעות על איכות החיים של המשתתפים ועושות להם הבדל. בחרתי ללמד במכללות, בהן אני מלמד אקדמאיים, לצד בוגרי תיכון במגוון רחב של נושאים, החל מייזמות עסקית, פיתוח מצויינות, ניהול ידע ועוד. 
נראה לי שאני המרצה היחידי בארץ שמרצה בישיבה, עקב המגבלה הפיזית שלי. 

המשבר שלי, שהחל ב  2010, בעקבות תאונת דרכים אילץ אותי להתמודד עם כאב ומגבלה פיזית. תחילה התעלמתי וניסיתי לעבוד כרגיל. לאט, לאט, קלטתי שאהיה חייב להמציא את עצמי מחדש.
שיש עוד המון דברים שאני רוצה לעשות ואני לא יכול לתת למגבלה ולכאב לנצח.

כך בחרתי  ללמוד ייעוץ ארגוני ואימון. מצאתי כי העבודה עם אנשים ומתאמנים מסייעת לי למצוא את העצמה שבי, בהתמודדות עם הכאב והמגבלה. 

למה לבחור בי?  החזון שלי הוא לסייע לאזרחי העולם לשפר את איכות החיים שלהם.
ככל שאני מצליח לעשות הבדל לאחרים, להעלות על פניהם חיוך, כך אני מחזק את עצמי בהתמודדות המאתגרת שנקלעתי אליה, באמצע החיים.
אני נהנה לעזור לאנשים ולהיות עבורם האדם הנכון ברגע הנכון. יש לי את הזכות הגדולה לעסוק במה שאני אוהב  לעשות ואני מומחה בזה. 


לקוחות ממליצים

חברה מקסימה ערכה עבורי סרטון מההמלצות שקיבלתי מלקוחתי.
מוזמנים לצפות

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים