מרצה, יועץ קריירה
ומאמן להגשמה
  

דובי צ'יזיק
כי על קריירה לא מתפשרים!


בדף זה תוכלו למצוא מאמרים שונים בעולם התוכן של הקריירה והאימון, אותם אני כותב, מפעם לפעם, בעקבות מפגשים עם מאומנים, חברים, לקוחות ותלמידים שאני מלמד מאמרים וספרים שמזדמן לי לקרא.
מוזמנים לכתוב לי תגובות ודעות בדף צור קשר. מבטיח להתייחס לכולן.
על מנת לקרא את המאמר המלא, יש ללחוץ על כותרת המאמר. פניה בלשון זכר נעשית מטעמי נוחות בלבד. האתר והמאמרים פונים לנשים ולגברים כאחד.
חיפוש :

פרישה מהעבודה

התחבטת רבות בשאלה האם הגיעה שעתך לפרוש מעבודה. אחרי כל הלבטים ביתרונות והחסרונות, הגעת להחלטה שהגיע מועד הפרישה, בין אם בעקבות רצונך החופשי, הגעה לגיל הפרישה או כתוצאה מהליך. עכשיו, כשהחלטת, נשאלת השאלה - האם ההחלטה הזו מטלטלת עולמות עבורך או מהווה חדשות נפלאות לתחילתה של דרך חדשה?

בשלב הזה, אני נכנס לתמונה מאחר וביכולתי לסייע לך לזהות כיצד הפרישה משפיעה ותשפיע על המשך חייך!

במידה ומדובר בפרישה מרצון ויש לך תוכנית מסודרת לעתיד, נוכל לבחון אותה יחדיו ואף אוכל לתת לך הכוונה להמשך הדרך, בעיקר בתחום ההתנהלות הפנסיונית והפיננסית בו נוכל לשלב יועצים מומחים הבאים מעולם התוכן של הכלכלה במקרה הצורך.

ככל שהפרישה מעלה אצלך המוני סימני שאלה ואף תחושת מצוקה, נוכל לעשות סדר בבלאגן, להבין מה המשמעות של מקום עבודה עבורך, מה חלומותיך שטרם הגשמת וכיצד נוכל להוציאם לפועל ועוד. במידה והנך בגיל בו עודך מסוגל לעבוד, ייתכן ונתמקד בהכוונה למציאת מקום עבודה חלופי ואולי בהיקף משרה שונה ממה שהיה קודם לכן.

אני, דובי צ'יזיק, יועץ קריירה שהכווין מאות פורשים וסייע להם למצוא את הנתיב המתאים עבור בפרישה, ממשיך ומסייע לפורשים מעבודתם לעכל את תהליך הפרישה ובניית אופק החיים שלאחר מכן באמצעות סדנת פרישה. סדנת הפרישה אשר מועברת על-ידי, כוללת מספר מפגשים, חלקם בעלי אופי אימוני אישי וחלקם בתחומים ספציפיים כגון התנהלות פיננסית ופנסיונית נכונה, כיצד מתכוננים לחיים יחד עם שמירת או אף העלאת איכות החיים של הפורש. המטרה היא שבסופה של הסדנה, חש הפורש העצמה אישית וביכולתו להמשיך לדרך החדשה בביטחון מלא.

היקף סדנת פרישה הוא כ-30 שעות, אך בהחלט ניתן לבצע התאמות והוספת תכנים, על פי רצון הארגון הסדנאות מתנהלת בקבוצות של עד 20 משתתפים, במהלך יום העבודה, בדרך כלל במקום העבודה. לעיתים, מקום העבודה בוחר לארח את המשתתפים מחוץ לארגון ולשלב במהלך הסדנה ארוחת צהריים ופינוקים אחרים.


חשוב לציין, שדרך נוספת באמצעותה אני מסייע לפורשים היא על ידי מפגשים אישיים, אחד על אחד, לליבון סוגיות שאינן מתאימות לחשיפה בפני פורום גדול ובפגישה ממוקדת ניתנות לפתרון.

טואול - בניית אתרים